کوچه بازار
کوچه بازار
خرید در کوچه بازار
پرداخت
فروش در کوچه بازار
شرایط و قوانین
پنل کاربری من
دلایل حذف آکهی
آگهی های من
سوالات پر تکرار
جستجو و فیلتر
آموزش ویدیویی
گزارش تخلف
خرید در کوچه بازار
فروش در کوچه بازار
پنل کاربری من
آگهی های من
جستجو و فیلتر
گزارش تخلف
پرداخت
شرایط و قوانین
دلایل حذف آکهی
سوالات پر تکرار
آموزش ویدیویی

آگهی های من

شما پس از ثبت آگهی خود در هر مرحله‌ای قادر به ویرایش آگهی خود می‌­باشید. برای ویرایش آگهی می‌توانید از قسمت «تنظیمات من» که در سمت چپ نوار پایین صفحه قرار دارد وارد بخش «آگهی‌های من» شده و آگهی‌ای که قصد ویرایش آن را دارید، انتخاب نمایید.


فیلم آموزشی

 
فیلم آموزشی

پس از آنکه آگهی شما بر روی «کوچه بازار» منتشر شد، شما می‌توانید با ورود به قسمت “تنظیمات من” و سپس از بخش «آگهی‌های من»، آگهی مورد نظر خود را انتخاب کنید سپس همانگونه که در تصویر مشاهده می‌کنید در پایین صفحه آماری از بازدیدهای انجام شده از آگهی شما قابل مشاهده است.

فیلم آموزشی


فیلم آموزشی

شما می‌توانید آگهی خود را که در صف بررسی می‌باشد و یا بر روی کوچه بازار منتشر شده است، در هر زمانی حذف نمایید. برای حذف آگهی خود از قسمت «حساب کاربری من» وارد “آگهی‌های من” شده و سپس آگهی‌ مورد نظر خود را که قصد حذف آن را دارید را انتخاب نمایید.

فیلم آموزشی حذف آگهی در سایت


فیلم آموزشی حذف آگهی در اپلیکیشن

آگهی‌هایی که در کوچه بازار ثبت می‌شوند به چند دلیل ممکن است حذف شوند. در این قسمت سعی داریم این دلایل را در مراحل مختلف توضیح دهیم تا با آگاهی کامل از این موارد از حذف آگهی خود جلوگیری نمایید.

حذف آگهی قبل از انتشار در کوچه بازار:

پس از ثبت آگهی در کوچه بازار آگهی شما وارد مرحله انتشار می‌گردد که این مرحله ممکن است حداکثر تا 2 ساعت بطول انجامد. در صورتی که شما شرایط مربوط به ثبت آگهی را بطور کامل رعایت کرده باشید، آگهی شما در کوچه بازار منتشر می‌گردد در غیر اینصورت آگهی شما از لیست آگهی‌های من حذف شده و در کوچه بازار منتشر نمی‌شود.

حذف آگهی پس از انتشار در کوچه بازار:

آگهی شما پس از منتشر شدن در کوچه بازار به دلایل مختلفی ممکن است حذف شود که در این بخش به طور کامل این دلایل را بررسی می‌کنیم:

  • منقضی شدن آگهی

هر آگهی به مدت یک ماه بر روی کوچه بازار باقی می‌ماند.

  • حذف به دلیل گزارش کاربران

در صورتی که آگهی شما توسط تعداد زیادی از کاربران گزارش شود، آگهی شما از روی کوچه بازار حذف می‌گردد.

  • حذف پس از ویرایش آگهی

پس از آنکه آگهی خود را ویرایش کردید، آگهی شما مجددا وارد مرحله انتشار می‌شود و با توجه به تغییرات اعمال شده از جانب شما آگهی ممکن است مجددا توسط دلایلی که در همین صفحه بالاتر در بخش حذف آگهی قبل از انتشاردر کوچه بازار توضیح داده شد، حذف گردد.

در تمامی ساعات شبانه‌روز و ایام هفته می‌توانید با ما در ارتباط باشید

 

اپلیکیشن کوچه بازار
با نصب اپلیکیشن کوچه بازار همه آگهی ها در جیب شماست.