کوچه بازار
کوچه بازار
خرید در کوچه بازار
پرداخت
فروش در کوچه بازار
شرایط و قوانین
پنل کاربری من
دلایل حذف آکهی
آگهی های من
سوالات پر تکرار
جستجو و فیلتر
آموزش ویدیویی
گزارش تخلف
خرید در کوچه بازار
فروش در کوچه بازار
پنل کاربری من
آگهی های من
جستجو و فیلتر
گزارش تخلف
پرداخت
شرایط و قوانین
دلایل حذف آکهی
سوالات پر تکرار
آموزش ویدیویی

جستجو و فیلتر

شما می‌توانید کالا یا خدمت مورد نظر خود را به چند روش مختلف در «کوچه دیوار» جستجو نمایید:

جستجوهای شما محدود به همان شهری است که از ابتدا آن را در صفحه «تنظیمات من» بخش «انتخاب شهر» انتخاب نموده‌اید و برای جستجو در سایر شهرها باید شهر دیگری را انتخاب کرده و مجددا نسبت به جستجوی خود اقدام نمایید.

1-جستجو از طریق نوار جستجوی بالای صفحه

هنگامی که واژه مورد نظر خود را در کادر بالای صفحه می‌نویسید کوچه بازار به شما پیشنهادهایی مشابه با محصول یا خدمت مورد نظر شما در دسته‌بندی‌های مختلف ارائه می‌دهد. در صورتی ­که از پیشنهادهای «کوچه بازار» استفاده نمایید جستجوی شما محدود به همان دسته‌بندی خاص که به شما پیشنهاد داده شده است می‌شود، در غیر اینصورت اگر پس از نوشتن واژه موردنظر بر روی علامت جستجو (ذره‌بین) در بالا سمت چپ بزنید محصول یا خدمت مورد نظر شما در تمام دسته‌بندی‌های «کوچه بازار» مورد جستجو قرار می‌گیرد. 

در تمام روش‌های بالا می‌توان جستجو را دقیق‌تر انجام داد، برای مثال مواردی مثل میزان کارکرد، مدل و برند در انتخاب ماشین و مواردی مثل متراژ و تعداد اتاق در انتخاب خانه حائز اهمیت است که این موارد را می‌توان فیلتر کرد تا جستجوی ما صرفا مختص به فیلترهای انتخابی ما گردد. برای آموزش فیلتر به بخش «فیلتر کردن یعنی چه؟» مراجعه نمایید.

اگر قصد دارید جستجوی خود را دقیق‌تر انجام دهید و یک سری فاکتورها را نیز در آن دخیل کنید از قسمت فیلتر می‌توانید استفاده نمایید. برای مثال برای خرید خودرو فاکتورهایی مثل برند خودرو، کارکرد و سال ساخت و برای خانه فاکتورهایی مثل تعداد اتاق، متراژ و محدوده اهمیت دارند که با محدود کردن این عوامل به نتایجی خواهیم رسید که مورد علاقه ما هستند، در این حالت تصمیم‌گیری ساده‌تر و گزینه‌­های انتخابی محدودتر خواهند شد.

در تمامی صفحات «کوچه بازار» در پایین سمت چپ علامتی شبیه به یک «قیف» وجود دارد که برای فیلتر کردن آگهی‌ها از آن استفاده می‌شود. با کلیک بر روی آن صفحه جدیدی برای شما باز می‌شود که شما می‌توانید با توجه به نیاز خود موارد را پر کنید و با زدن گزینه اعمال آگهی‌های مورد نظر خود را مشاهده نمایید.

توجه داشته باشید با توجه به دسته‌بندی که در آن قرار دارید و یا انتخاب می‌نمایید، گزینه‌های متفاوتی جهت فیلتر کردن آگهی‌ها برای شما به نمایش درخواهد آمد. 

فیلم آموزشی


فیلم آموزشی
 

در تمامی ساعات شبانه‌روز و ایام هفته می‌توانید با ما در ارتباط باشید

 

اپلیکیشن کوچه بازار
با نصب اپلیکیشن کوچه بازار همه آگهی ها در جیب شماست.