کوچه بازار
کوچه بازار
خرید در کوچه بازار
پرداخت
فروش در کوچه بازار
شرایط و قوانین
پنل کاربری من
دلایل حذف آکهی
آگهی های من
سوالات پر تکرار
جستجو و فیلتر
آموزش ویدیویی
گزارش تخلف
خرید در کوچه بازار
فروش در کوچه بازار
پنل کاربری من
آگهی های من
جستجو و فیلتر
گزارش تخلف
پرداخت
شرایط و قوانین
دلایل حذف آکهی
سوالات پر تکرار
آموزش ویدیویی

پرداخت

تعرفه آگهی های ویژه: 5000 هزار تومان
تعرفه آگهی های نردبان: 5000 هزار تومان

تمامی اطلاعات آگهی‌ها مربوط به آن پس از حذف، روی پایگاه داده کوچه بازار نگهداری می‌شود اما این اطلاعات جزء اطلاعات شخصی صاحب آگهی محسوب شده و با توجه به قوانین حقوق کاربران امکان ارائه آن‌ به فردی جز صاحب آگهی وجود ندارد. 

در صورتی که از آگهی حذف‌ شده‌ای شکایت دارید، پس از ثبت شکایت در پلیس فتا، در صورت نیاز، این نهاد کلیه اطلاعات مورد نیاز را از کوچه بازار استعلام نموده و تمامی آنچه درخواست شده، در کمتر از ۴۸ ساعت پس از استعلام، به این نهاد ارائه خواهد شد. لذا پیشنهاد می‌کنیم برای رفع این مورد در اولین گام با مراجعه به سایت پلیس فتا از اطلاعات تماس شعبه‌ی پلیس فتای محل سکونت خود آگاه شوید و موضوع را از آن طریق پیگیری نمایید. مطمئن باشید کوچه بازار همکاری‌های لازم را جهت پیشبرد شکایت شما با مراجع قانونی انجام می‌دهد.

در صورتی‌که برای ثبت آگهی خود مبلغی پرداخت کرده‌اید و خدمت مورد نظر ارائه نشده است با مراجعه به ایمیلی که در آگهی خود درج کرده‌اید می‌توانید علت را جویا شوید. همچنین در مواردی که برای آگهی منتشرشده خود اقدام به ارتقا می‌نمایید نیز در مواردی ممکن است خدمت مورد نظر به شما ارائه نگردد. با توجه به نحوه پرداخت خود از روش پیشنهادی زیر استفاده نمایید:

پرداخت از طریق گوشی اندروید

در صورتی که مبلغ از حساب شما کاسته شده، بانک موظف است طی ۷۲ ساعت نسبت به بازپرداخت وجه اقدام نماید. لذا خواهشمندیم تا آن زمان شکیبا باشید و در صورت بازنگشتنِ وجه کسر شده به حساب شما، با توجه به این موضوع که تمام پرداخت‌های صورت گرفته توسط اپلیکیشن کوچه بازار بر روی گوشی‌ها با سیستم عامل اندروید از طریق اعتبار موجود در برنامه کافه‌بازار و یا درگاه‌های بانکی کافه‌بازار صورت می‌گیرد، با پشتیبانی کافه‌بازار به صفحه پشتیبانی و یا شماره تماس 41253000-021 مراجعه کرده و علت را جویا شوید. در موارد اندکی ممکن است مبلغ پرداختی شما از سمت کافه‌بازار به دست کوچه بازار نرسیده باشد که در این موارد کافه‌بازار پیگیری لازم را انجام داده و نتیجه را خدمتتان اعلام می‌کند.

پرداخت از طریق وب‌سایت

در صورتی که مبلغ از حساب شما کاسته شده، بانک موظف است طی ۷۲ ساعت نسبت به بازپرداخت وجه اقدام نماید. لذا خواهشمندیم تا آن زمان شکیبا باشید و در صورت باز نگشتنِ وجه کسر شده به حساب شما با بانکی که از درگاه آن پرداخت خود را انجام داده‌اید تماس بگیرید و با اطلاعات تراکنش خود، علت را جویا شوید.

بانک سامان: ۸۴۰۸۰-۰۲۱

بانک پاسارگاد: ۲۳۵۰۵- ۰۲۱

توجه داشته باشید که با توجه به مبلغ کسر شده، ممکن است پیامک بازگشت وجه از سوی بانک برای شما ارسال نشود و نیاز به بررسی صورت حساب باشد. در صورت تأییدیه پرداخت از طرف بانک لطفا شماره پیگیری، زمان و مبلغ پرداخت را  برای ما ارسال نمایید تا نسبت به پرداخت شما پیگیری لازم را انجام دهیم. برای این کار می‌توانید یکی از راه‌های تماس تلفنی با پشتیبانی یا ارسال ایمیل را با زدن دکمه «ارتباط با پشتیبانی» انتخاب نمایید.​

در تمامی ساعات شبانه‌روز و ایام هفته می‌توانید با ما در ارتباط باشید

 

اپلیکیشن کوچه بازار
با نصب اپلیکیشن کوچه بازار همه آگهی ها در جیب شماست.