کوچه بازار
کوچه بازار
خرید در کوچه بازار
پرداخت
فروش در کوچه بازار
شرایط و قوانین
پنل کاربری من
دلایل حذف آکهی
آگهی های من
سوالات پر تکرار
جستجو و فیلتر
آموزش ویدیویی
گزارش تخلف
خرید در کوچه بازار
فروش در کوچه بازار
پنل کاربری من
آگهی های من
جستجو و فیلتر
گزارش تخلف
پرداخت
شرایط و قوانین
دلایل حذف آکهی
سوالات پر تکرار
آموزش ویدیویی

پنل کاربری من

پس از ورود به بخش «پنل کاربری» قسمتی تحت عنوان «آگهی‌­های من» مشاهده خواهید کرد که در آن می‌توانید تمام آگهی‌های خود را که در صف انتشار بوده و یا در حال حاضر بر روی کوچه بازار وجود دارند را مشاهده نمایید.

دسترسی از طریق وب‌سایت کوچه بازار
از منوی بالای سایت وارد بخش «آگهی های من» شوید؛ در صورتی که وارد حساب کاربری خود در وب‌سایت «کوچه بازار» نشده باشید باید مراحل ورود را انجام دهید.​
پس از زدن گزینه «ورود و ثبت‌نام» صفحه زیر باز می‌شود، پس از وارد کردن شماره تماس خود کد تأییدی برای شما ارسال می‌گردد.
پس از وارد کردن کد تأیید و ورود به حساب کاربری خود درصورتی که با شماره تماس وارد شده آگهی منتشرشده بر روی «کوچه بازار» و یا آگهی موجود در صف انتشار داشته باشید می‌توانید آن را مشاهده نمایید
 
فیلم آموزشی
 
دسترسی از طریق اپلیکیشن «کوچه بازار» بر روی گوشی‌ها با سیستم عامل اندروید
از نوار پایین برنامه وارد قسمت «تنظیمات من» شوید، در بالای صفحه قسمتی برای ورود به حساب کاربری وجود دارد. با زدن دکمه «ورود به برنامه» و ثبت شماره تماسی که با آن آگهی ثبت کرده‌اید و تأیید شماره تماس توسط کد تأییدی که برای شما پیامک می‌شود، وارد حساب کاربری خود می‌شوید. حال از قسمت «آگهی‌های من» می‌توانید تمام آگهی‌هایی که با این شماره تماس ثبت شده است را مشاهده نمایید.

فیلم آموزشی

این بخش برای دسترسی سریع و راحت به آگهی‌­های مورد نظر شما می‌­باشد تا آگهی‌­های منتخب شما در میان تعداد زیاد آگهی‌­های «کوچه بازار» که در هر لحظه منتشر می‌­شوند، گم نشود. شما می‌توانید با وارد شدن به صفحه آگهی و لمس برچسب «نشان کردن» ، آگهی مدنظرتان را نشان کنید.
پس از ورود به بخش «تنظیمات من» قسمتی تحت عنوان «نشان شده ها» در پلتفرم اندروید و «آگهی­‌های نشان­‌شده» در پلتفرم وبسایت وجود دارد که در آن تمام آگهی‌­هایی که نشان‌­دار کرده‌­اید قابل مشاهده است. زمانی که شما به‌ دنبال خدمات و یا کالای خاصی هستید، می‌توانید آگهی‌های موردنظر خود را نشان‌­دار کنید تا در زمان مناسب با آن‌­ها تماس برقرار کنید و یا آگهی‌­های مختلف را در کنار هم ببینید و بتوانید مقایسه نمایید.

فیلم آموزشی


فیلم آموزشی

در تمامی ساعات شبانه‌روز و ایام هفته می‌توانید با ما در ارتباط باشید

 

اپلیکیشن کوچه بازار
با نصب اپلیکیشن کوچه بازار همه آگهی ها در جیب شماست.